SVJETSKI DAN SVJESNOSTI O AUTIZMU 2017

Udruga za autizam Sunce Nova Gradiška se zahvaljuje svim članovima udruge na velikom trudu oko organizacije Svjetskog dana svjesnosti o autizmu, Gradonačelniku Vinku Grgiću, zamjenici Vesni Đapić te svim građanima Nove Gradiške koji su nas posjetili na štandu i time podržali našu udrugu.
Također zahvaljujemoRadio Nova Gradiška (98.1Mhz), Radio Prkos, Radio “Bljesak” Okučani, slavonski.hr, G.I. “NG-Buntovnici” Nova Gradiška na medijskoj podršci i praćenju.
Hvala našem KLAUN PUCKO koji nas je sve razveselio, a posebno najmlađe.
Hvala frizerskom obrtu Retrika by Marina i vlasnici Marini Brkanac na donaciji i darovanom vremenu i trudu za pomoć našoj udruzi.
Veliko hvala Tutaču iz Zagreba čiji je dolazak potpuno humanitaran, od prijevoza koji su sami financirali do pečenja palačinki koje su bile besplatne i oduševile sve građane. Zaista su pokazali da imaju veliko srce, solidarnost i dobročinstvo.
Zahvaljujemo se tvrtki Messer iz Kutine na dolasku i puhanju balona helijem, koji je također u potpunosti humanitaran.
Hvala komunalnom društvu Eko Kong d.o.o. Nova Gradiška koje nam svake godine ustupi štand za naše potrebe.
Hvala Barbara Dautović i Trilogia Rouge ( uz malu pomoć naše Goranke Bojčić Romić) na odličnom nastupu i atmosferi koju su nam pružile svojom pjesmom u Soho baru na “Večeri u Plavom”.
Zahvaljujemo se i Ani Kostelac koja je svojom svirkom započela “Večer u Plavom”.
Također zahvaljujemo Mati Blaževiću i djelatnicima SoHo bara na vremenu, radu i pomoći.
ˇˇVečer u plavomˇˇ nebi bila moguća bez našeg Stipe Marinovića i njegove tehničke podrške.
Hvala svima od srca što ste nam uljepšali dan.
Svim donatorima zahvaljujemo na iskazanom povjerenju!
<3

Foto: Radio “Bljesak” Okučani